We vieren onze 20ste verjaardag!

4 min.

We vieren onze 20ste verjaardag. Én daar mogen we fier op zijn! Ooit begonnen als ‘web development’ bureau zijn we ondertussen geëvolueerd naar een full-service ‘digital factory’. We spelen zowel een analyserende, adviserende als een uitvoerende rol in de realisatie van websites, intranet en extranet systemen, mobiele, online en enterprise applicaties om U tegen te zeggen.

We kijken met veel trots terug op 20 mooie jaren.

Terug in de tijd ...

Voor ons begon het succesverhaal in 1996. In de Filips de Goedelaan gingen we aan de slag met een klein team. We hadden toen nog geen klanten, maar netwerken stond als eerste prioriteit op de actielijst! Uren gingen voorbij aan het opzoekwerk naar potentiële bedrijven die een website konden gebruiken. Ook heel wat missionariswerk kwam er aan te pas. Uitleggen wat het verschil was tussen een e-mailadres en een websiteadres, of vragen beantwoorden zoals: “We hebben nog een faxtoestel, moeten we een e-mail dan ook faxen?” was dagelijkse kost.

Het team en klantenbestand groeiden elk jaar en het pand in de Filips de Goedelaan werd stilaan te klein. Al snel vonden we onze nieuwe stek op de Torhoutsesteenweg. Met een stevige basis als pioniers in de sector hebben wij de internetbubbel van het jaar 2000, waar onze collega’s zo van hebben afgezien, gelukkig niet gevoeld. Wij hebben steeds trends van hypes kunnen onderscheiden en onze klanten het juiste advies kunnen geven dat voldeed aan hun behoeften.

Na onze tijd aan de Torhoutsesteenweg brak een nieuw hoofdstuk aan voor Duo in het Bargehuis. Zowel ons team als onze klantenportefeuille groeiden nog steeds en er werd hard gewerkt om te geraken waar we vandaag de dag, als full-service 'digital factory' met fierheid staan.

We vieren onze 20ste verjaardag!
Awards

Anno 2012, de markt is niet meer voor ons alleen. Ieder denkt digitaal, maar moeilijker nog, ieder denkt digitaal te kunnen ontwikkelen. Dit in een digitale wereld die steeds complexer wordt, de mogelijkheden zijn bijna onbegrensd. We blijven ons bewijzen naar de buitenwereld toe door deel te nemen aan diverse congressen en door verschillende awards binnen te halen.

We zijn trots!

We geloven in ons product, in onze diensten, in ons kunnen en in ons team en zo groeien we verder uit tot de heuse equipe die we vandaag kennen. We hadden toen nooit durven dromen dat we ooit met een groep van een 55-tal mensen zouden zijn. Met veel trots kijken we terug op 20 mooie jaren en dat er nog veel mogen bijkomen!